08_01Впродовж років склалося так, що освітній потенціал Сумського НАУ високо цінується в Китайській Народній Республіці.

Про це свідчить кількість студентів, які обрали саме наш виш для здобуття професійних знань. Враження, що справив СНАУ на китайських студентів, є найкращою рекламою. Тому вже декілька делегацій з КНР відвідали університет за останній час.

8 вересня СНАУ знову відвідали гості з Піднебесної. Під час перебування в університеті вони познайомились з організацією освітнього процесу, дізналися про особливості аграрної освіти в Україні загалом, відвідали факультети СНАУ, побували в сучасних лабораторіях, розташованих на території вишу, познайомилися з умовами життя студентів в гуртожитках. Члени делегації змогли з перших вуст дізнатися про враження своїх земляків від навчання в Сумському НАУ. Адже багато китайських студентів вже приїхали сюди на навчання.

По завершенні офіційної частини науковці та викладач СНАУ обмінялися пам’ятним подарунками зі своїми колегами з КНР та зробили спільне фото на згадку. Сподіваємося, що цей візит стане першим кроком до тривалої та плідної співпраці і змінить дружні стосунки двох держав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *