23_01Вітаємо з Днем народження ректора Сумського НАУ Володимира Івановича Ладику!

Професорсько-викладацький колектив, працівники та студенти Сумського національного аграрного університету від усього серця вітають ректора навчального закладу, академіка НААН України Володимира Івановича Ладику з Днем народження!

Шановний Володимире Івановичу! Бути керівником такої складної та потужної системи, як університет – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Своєю самовідданою працею Ви кожного дня створюєте позитивний імідж СНАУ, а також робите вагомий внесок у розвиток вищої освіти в Україні та виховання молодого покоління фахівців аграрного сектору. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху Сумського НАУ, попри усі виклики сьогодення.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та життєвих сил, натхнення на нові амбітні проекти і починання. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються добрі люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!

 

З найщирішими побажаннями

Колектив Сумського НАУ!