09_01Щорічно у другу неділю серпня вся країна святкує професійне свято людей, без яких важко уявити розвиток сучасних міст. День будівельника в Україні вперше відзначили 12 серпня 1956 року відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР «Про встановлення щорічного свята „Дня будівельника“».

Відтоді щорічно ми вітаємо будівельників та всіх, хто причетний до цієї нелегкої, але почесної справи. Ця дата підіймає на вищий щабель значення професій пов’язаних з будівництвом. Адже чого вартий камінь без знань та вмілих рук будівельника? Завдяки цим людям наші вулиці та міста стають кращими, а будівлі та оселі – ошатнішими.

9 серпня, напередодні професійного свята колектив СНАУ привітав будівельників, малярів, штукатурів, плиточників, майстрів, які працюють в університеті. З щирими привітаннями та найтеплішими побажаннями до працівників звернувся проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку та адміністративно-господарської діяльності Микола Борисович Шпетний: «Будівельник – це особлива професія, якій ми вдячні за створення сучасних та комфортних умов. Щороку в нашому університеті з’являються нові споруди, реконструюються та ремонтуються приміщення гуртожитків та навчальних корпусів. Ми високо цінуємо ваш внесок у розбудову Сумського НАУ. І тому хочу побажати вам міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та натхнення». За зразкове виконання службових обов’язків, наполегливу працю, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди професійного свята подяками ректора було відзначено найкращих представників професії: Захарченко Оксану Миколаївну (маляра 4 розряду ремонтно-будівельної дільниці), Ніколаєнко Антоніну Василівну (маляра 4 розряду ремонтно-будівельної дільниці), Пересадька Андрія Івановича (майстра меблевого виробництва господарської частини).

Не забули про свято і в університетському профкомі. З вітальним словом до будівельної спільноти навчального закладу звернулася голова профспілкової організації Ольга Божко: «Ви – ті люди, які створюють комфорт для всіх нас. Ви робите університет привабливим. І наша територія – найкраща. До нас їздять фотографуватися з усього міста. Це все завдяки вам. Бо ваша праця, хоч і не помітна з першого погляду, але вона дуже важлива. Тому бажаю вам миру, добробуту і, звісно, достойної оплати праці».

Величезна родина Сумського національного аграрного університету щиро вітає всіх, хто працює на будівництві, а також тих, хто навчає майбутніх будівельників – шановних викладачів Будівельного факультету СНАУ! Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років життя та плідної праці, шани від колег та студентів. Нехай професія завжди приносить добробут в родини та радість у житті! Адже хто не будує, той не живе!

Нехай цей день надихає вас на нові професійні звершення. Зі святом!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *