06_0Наш університет постійно працює над удосконаленням організації навчального процесу, розширенням можливостей та перспектив для студентів і викладачів, інтеграцією новітніх технологій у всі сфери життя навчального закладу. Адже відомо, що впровадження сучасних підходів мотивує студентів та викладачів до наукової роботи, відповідно підвищуючи рівень університету в рейтингах навчальних закладів.

Сьогодні, 6 серпня 2019 року, представники Сумського національного аграрного університету відвідали з робочим візитом Університет ім. Альфреда Нобеля, що в м. Дніпро. До складу наукової делегації увійшли ректор СНАУ Володимир Ладика, проректор з науково-педагогічної та навчальної діяльності Валерій Жмайлов, проректор з наукової роботи Юрій Данько, декан факультету економіки та менеджменту Наталія Строченко, декан юридичного факультету Світлана Запара.

Сумські науковці обмінялися з колегами передовим досвідом організації профорієнтаційної роботи, «цифровізації» навчального процесу в університеті та його інтеграції з аграрним бізнесом. Для цього були підготовані наглядні матеріали та презентації. Крім того, члени сумської делегації провели робочі зустрічі зі своїми колегами з м. Дніпро, присвячені міжнародним можливостям студентів, формуванню soft skills у студентів спеціальності «Менеджмент» для підвищення рівня конкурентоспроможності випускників на сучасному ринку праці. Також в ході зустрічей було обговорено питання щодо результатів удосконалення та реалізації програм дуальної освіти і розвитку компетентностей у студентів економічних та правових спеціальностей.

Паралельно ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика провів робочу зустріч з Президентом Університету ім. Альфреда Нобеля Борисом Холодом, під час якої керівники обговорили цінний досвід та напрацювання навчальних закладів.

Сподіваємось, що ця зустріч стане початком подальшої плідної співпраці університетів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *