10_02Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» виборов довгоочікувані призові місця на міжнародному фестивалі мистецтв «Золоте Руно» у Грузії (м. Батумі, м. Кобулеті).

«Золоте Руно» – традиційний міжнародний фестиваль мистецтв, що проходить у Грузії.  Цього року художні колективи з 5 країн світу (Україна, Білорусь, Казахстан, Грузія та Молдова) змагались за першість у народному, класичному, дитячому та естрадно-бальних танцях. Окремо, компетентне журі оцінювало вокалістів, гімнастів та театр танцю.

Цьогоріч танцювальний етап проведення фестивалю «Золоте Руно» припав на період з 4 до 9 липня і проходив у місті Батумі.

Компетентне журі, під головуванням заслуженого хореографа Грузії,  очільника організації з розвитку культури і туризму Грузії та організатора міжнародного конкурсу-фестивалю «Золоте Руно» Кахи Чітаія, оцінювало 52 хореографічні номери, з яких лише 20 пройшли відбір та потрапили до гала-концерту фестивалю.

Зразковий ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» представляв Сумщину та Сумський національний аграрний університет з композиціями «У ритмі фокстроту», «Запали вогонь» (самба) та «Дикі ігри» (джайв). І не дивно, що саме ці номери потрапили до програми гала-концерту міжнародного фестивалю «Золоте Руно».

За результатами проведення гала-концерту, журі були високо оцінені  професіоналізм та майстерність  хореографічних номерів ЗАСБТ «SWAY» і саме їм були вручені призові кубки та дипломи.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи, які підтверджують участь в міжнародному фестивалі. Керівники творчих груп також були  нагороджені спеціальними дипломами та цінними призами.

Щиро вітаємо керівників ЗАСБТ «SWAY» & «SWAYchiki» Ксенію Блюмську-Данько і Юрія Сергеєва з перемогою! Сумський національний аграрний університет пишається своїми художніми колективами та бажає упевнено йти вперед до нових цілей і перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *