7_127 травня відбулось чергове засідання Вченої ради Сумського національного аграрного університету.

До порядку денного було включено ряд питань, зокрема результати виховної роботи та фізичну підготовку студентів університету, інтеграцію коледжів з Сумським НАУ та перспективи роботи наукової бібліотеки університету.

Перед початком засідання Вченої ради Сумського НАУ, ректор академік Володимир Ладика нагородив грамотою Ради ректорів студента факультету агротехнологій та природокористування Дмитра Трофіменко за перемогу у ІІ турі студентської олімпіади з спеціальності «Загальна екологія».

Розпочалося засідання з таємного голосування, яким члени Вченої ради університету вирішили присвоїти вчене звання доцента кафедри анатомії, нормальної та патологічної фізіології Аліні Піхтірьовій та вчене звання доцента кафедри фізичної культури Сергію Харченко.

Начальник відділу організації виховної роботи зі студентами Ольга Божко спільно з завідувачем кафедри фізичного виховання Сергієм Хоменко звітували перед членами Вченої ради університету про результати роботи за минулий навчальний рік. Метою роботи структурних підрозділів є створення сприятливих умов для адаптації студентів в університеті, пропаганда здорового способу життя серед молоді, соціально-психологічний супровід студентів, що відносяться до пільгових категорій та робота з кураторами академічних груп. Відділом організації виховної роботи зі студентами було проведення анонімне анкетування «Куратор очима студента», за його результатами 80% студентів Сумського національного аграрного університету повністю задоволені співпрацею академічної групи та куратора.

Декан факультету економіки та менеджменту професор Наталія Строченко звернулась до членів Вченої ради університету з проханням, згідно з рішенням Вченої ради факультету, ухвалити реорганізацію кафедр факультету економіки та менеджменту:

–         Кафедру бухгалтерського обліку та кафедру економічного контролю та аудиту в кафедру обліку і оподаткування;

–         Кафедру менеджменту в галузях АПК, кафедру менеджменту ЗЕД та євроінтеграції, кафедру логістики та виробничого менеджменту в кафедру менеджменту;

–         Кафедру статистики АГД та маркетингу в кафедру маркетингу та логістики;

–         Кафедру економіки в кафедру економіки та підприємництва;

–         Кафедру фінансів в кафедру фінансів, банківської справи та страхування;

–         Створити кафедру публічного управління та адміністрування.

Наостанок, після доповідіпершого проректора Сумського НАУ Микола Курила, члени Вченої ради університету затвердили Положення про юридичний відділ Сумського національного аграрного університету, Положення про порядок організації роботи з обліку використання робочого часу у Сумському НАУ та Положення про комісію з академічної етики СНАУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *