4_13 червня до Сумського національного аграрного університету з робочим візитом завітали представники обласної влади Сумщини.

Серед поважних гостей були голова Сумської Обласної держаної адміністрації Володимир Токар та губернатор Сумщини Микола Клочко. Метою їх візиту до Сумського НАУ було відвідування будівництва унікального для України критого полігону для підготовки інженерних та професійних кадрів за моделлю MAC “Modern absolute competence” та апробації новітнього обладнання, призначеного для точного землеробства у осінньо-зимовий період.

Ректор Сумського національного аграрного університету академік Володимир Ладика розповів присутнім про стан та етапи будівництва полігону, перспективи його використання в навчально-науковому процесі університету. Декан інженерно-технологічного факультету Михайло Довжик, у свою чергу, ознайомив гостей з навчально-матеріальною базою інженерно-технологічного факультету ЗВО.

Нагадуємо, що проект не має аналогів в Україні та зводиться за прикладом німецьких сільськогосподарських учбових закладів Deula й університету прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf. Загальний бюджет проекту становить 9 млн грн, з них 2,5 млн грн вже профінансовано з регіонального бюджету Сумської області. Серед партнерів також низка вітчизняних та іноземних агрокомпаній-виробників сільськогосподарської техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *