6_33 травня вишуканим Випускним вечором завершилось чергове навчання Школи естетичного виховання «Школярка-панянка». Цього разу випустилися двадцять панянок, що успішно закінчили Школу.

Школа естетичного виховання «Школярка-панянка» благодійний проект, що вже втретє організовується Сумським національним аграрним університетом за підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА та партнерів проекту.

Цьогорічний набір складав 20 дівчат віком від 11 до 14 років з 11 шкіл міста Суми. Навчання тривало майже місяць – з 8 квітня до 3 травня 2019 року та налічувало 14 теоретичних та практичних занять з запрошеними спікерами. Серед них представники студії флористики та декору «Древо желаний», кулінарної студії Ольги Краснополової, центру естетичної косметології «BeautyApple», студії краси «G.Bar», фітнес-клубів «Fit Curves», стилісти та викладачі Сумського національного аграрного університету.

Цьогорічна програма Школи естетичного виховання «Школярка-панянка» була досить насичена. Дівчат навчали основам флористики, кольористики, кулінарії, косметології та принципам нанесення підліткового мейк-апу. Представники Сумського НАУ також активно долучилися до проведення Школи, Ксенія Блюмська-Данько керівник АСБТ «SWAY» провела для дівчат та запрошених юнаків-учнів Сумського Кадетського корпусу уроки вальсу та блюзу. А Анжеліка Шевель лекцію з етикету та правил поведінки справжньої леді у соціумі.

По завершенню Школи естетичного виховання, для дівчат, їх батьків та спікерів проекту був організований Випускний вечір. Розпочався він з дефіле, якому дівчата навчились за час проекту,   у вечірніх сукнях. Також кожна випускниця була нагороджена сертифікатами, що засвідчують її участь у проекті та пам`ятними подарунками від Сумського національного аграрного університету та партнерів проекту.

На Випускний вечір була запрошена представниця благодійного фонду «Добро в дії» Юлія Ісаєва, якій були передані конверти з благодійними внесками від учасниць на закупівлю ліків для онко-хворих діток міста Суми та області.

Нагадуємо, що проект «Школярка-панянка» стартував рік тому у СНАУ і вже став традиційним для школярок міста Суми та області. Останній випуск панянок відбувся 10 лютого у м. Тростянці Сумської області та випустив двадцять юних Панянок. Тож, поки кордони проекту збільшуються – ми чекаємо на новий, четвертий сезон!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *