11_110 квітня в Сумському національному аграрному університеті перебували керівники підприємств Сумського та Білопільського районів для обговорення подальшої співпраці.

Ректор Сумського НАУ Володимир Ладика у своєму зверненні наголосив, що головною метою університету є підготовка якісного та висококваліфікованого інженера, що за час навчання отримає не тільки теоретичні знання, а й практичні навички, що у сучасних умовах є найважливішим. За його словами «Сьогодні всі агрокомпанії починають підготовку кадрів у період «застою», тобто взимку, що в свою чергу унеможливлює відточення практичних навичок. Саме тому Сумський НАУ будує критий полігон, в якому планують проводити заняття з практичним застосування та налаштування техніки в осінньо-зимовий період».

Після тривалого обговорення можливих напрямків співпраці між Сумським НАУ та представниками бізнесу, делегація відвідала будівництво першого в Україні критого полігону, який створили за підтримки обласної влади та аграрного бізнесу, а також машинобудівних підприємств.

Наступним етапом був візит до  Центру точного землеробства. Під керівництвом декана інженерно-технологічного факультету Михайла Довжика присутні ознайомились з лабораторією, обладнаною стендами та технікою, необхідною для навчання майбутніх інженерів. Завдяки використанню встановленого обладнання та відповідного програмного  забезпечення майбутні інженери будуть готові до роботи із компаніями, що використовують геопросторові технології із геоінформаційними системами та системами глобального позиціонування (GPS), які значно підвищують продуктивність та економічні показники при виробництві  сільськогосподарської продукції.

Нагадуємо, що Сумський національний аграрний університет вже декілька років активно співпрацює з агробізнесом і владою задля покращення матеріально-технічної бази ЗВО та організовує спільні заходи для підвищення кваліфікації як наших студентів, так і спеціалістів компаній-партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *