2_128-29 березня на базі землевпорядного факультету  Львівського національного аграрного університету проходила підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

На конкурс подано 49 робіт з 24 закладів вищої освіти. За результатами рецензування на науково-практичну конференцію запрошено авторів 45 наукових робіт із 22 закладів вищої освіти. Сумський національний аграрний університет представляла студентка юридичного факультету, спеціальності «Геодезія та землеустрій» Літовченко Ірина Володимирівна. Вона презентувала конкурсній комісії роботу на тему «Науково-методичні основи розробки проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів». За результатами конкурсу робота Літовченко І.В. була відзначена диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Літовченко Ірину Володимирівну та наукового керівника к.е.н., ст. викладача кафедри геодезії та землеустрою Капінос Наталію Олександрівну з перемогою в конкурсі.