20_220 березня в стінах Сумського національного аграрного університету для обговорення питань інноваційної освіти в ДПТНЗ, зібрались представники влади, агробізнесу, викладачі нашого ЗВО та представники підприємств-партнерів Сумського НАУ.

Вітальним словом розпочав нараду керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький. У своєму зверненні він наголосив, що повний цикл навчання від студента до фахівця світового рівня відіграє важливу роль у агробізнесі. За його словами: «головним завданням будь-якої галузі на сьогодні є робота над новими надсучасними спеціальностями, ми повинні робити все можливе щоб студент не їхав до Польщі або іншої країни працювати не за фахом. Майбутній спеціаліст має працювати тут, на рідній землі та працювати на благо своєї області»

Ректор Сумського національного аграрного університету, академік Володимир Ладика у своєму зверненні до присутніх подякував за більш ніж 4 роки плідної співпраці СНАУ та агробізнесу та наголосив, що «на сьогодні у фокусі інтеграція між владою, бізнесом та освітою. Головне у цьому процесі – довіра. У випадку повної довіри до кожної ланки ми маємо найкращий результат – формування майбутньої генерації аграріїв»

«Відповідальна економічна стратегія: визначення пріоритетів і акцентів розвитку АПК» і «Інтеграція вищої та професійно-технічної освіти: інноваційні підходи до підготовки фахівців в ДПТНЗ для потреб агро-бізнесу» – теми обговорення на сьогоднішній нараді. Також активно обговорювалась тенденція до подальшого розвитку дуальної освіти.

Після теоретичного обговорення, учасники наради під керівництвом Михайла Довжика – декана інженерно-технологічного факультету відвідали центр «Системи точного землеробства», навчальну лабораторію ELVORTY,клас практичної підготовки студентів, що знаходяться у корпусі інженерно-технологічного факультету Сумського НАУ. Також присутні ознайомились з проектом будівництва критого полігону та перспективами його використання в майбутньому.

Нагадуємо, що Сумський національний аграрний університет веде активну політику співпраці з бізнесом, і не тільки в аграрній сфері, і заходи, подібні до сьогоднішнього, проходять у стінах нашого ЗВО регулярно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *