19_114-15 березня Фонд Бориса Колеснікова надав допомогу учасникам проекту «MediaschoolinSNAU» у організації поїздки до міст Донецької області.

Головною метою дводенного туру по Донеччині було відвідування студентами Сумського НАУ підприємств, що займають лідируючі позиції на теренах України та Європи.

В перший день перебування студенти відвідали «Артвайнері»- одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. У гіпсових тунелях, на глибині майже 72 метри екскурсоводи продемонстрували повний цикл створення ігристого вина, розповіли про маркування вин та їх різницю. На завершення, учасники проекту навчились правильно дегустувати вино та відвідали спеціалізований магазин, де був представлений повний асортимент продукції заводу.

Під час перебування у м.Дружківка не обійшлось без активного відпочинку. Відвідавши льодову арену «Альтаір» студенти стали вболівальниками ХК «Донбас» та отримали лише позитивні емоції від перегляду хокейного матчунаживо.

Другий день розпочався візитом до с.Рівне Покровського району Донецької області на «АПК – ІНВЕСТ». М’ясокомбінат потужністю 200 тон готової продукції на добу вразив студентів не тільки своїми масштабами, але й якістю та смаком продукції. Особливістю комбінату є те, що власні підрозділи (рослинництво, насінництво, виробництво комбікормів, тваринництво, м’ясопереробка, логістика) повністю забезпечують власне виробництво м’яса та готової продукції.

На завершення туру учасники проекту «Mediaschool» відвідали м. Костянтинівка, де розташовані цехи одного з найбільших виробників кондитерської продукції у Східній Європі – «Контік».

Ділитись враженнями від подорожі студенти Сумського національного аграрного університету будуть 20 березня, у день захисту їхніх медіа-проектів.

Нагадуємо, що Фонд Бориса Колеснікова вже декілька років підтримує активну молодь та заохочує найкращих. Цього року студенти та викладачі Сумського НАУ відвідали агровиставку «SIMA 2019» у місті Париж (Франція).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *