28_126-27 лютого Сумський національний аграрний університет, CASE IH та ТОВ «Укрфармінг» зібрали для навчання операторів сільськогосподарської техніки. До числа учасників семінару ввійшли як викладачі Сумського НАУ, так і представники сільськогосподарських підприємств Сумщини.

Дводенний семінар, що проходив на базі СНАУ та Укрфармінг, був присвячений підвищенню теоретичних знань та практичних навичок операторів, а також презентації модельного ряду оприскувачів CASE IH Patriot та їх технічних характеристик.

Ректор Сумського національного аграрного університету, академік Володимир Ладика в своєму вступному слові зазначив: «Головна наша мета – стати потужним навчальним центром Сумського регіону, що, в свою чергу, буде позитивно впливати на імідж не лише Сумського НАУ, а і аграрної освіти в цілому. На сьогодні ми готові розпочати підготовку інженерів повного циклу. Для цього будемо працювати з професійно-технічними училищами, коледжами та школами, якщо це буде потрібно. І головне, сьогодні ми робимо справу, яку повинні робити всі – ми навчаємося самі».

Перший день, що проходив у стінах Сумського НАУ був теоретичним. Учасників семінару ознайомили з новинками у сфері точного землеробства та з особливостями налаштувань та діагностики устаткування, що було надано партнерами семінару.

Практична частина проходила на території ТОВ «Укрфармінг». Ознайомившись з вимогами до експлуатації та обслуговування техніки, учасники приступили до керування оприскувачем, робочих налаштувань та тест-драйву.

Всі учасники семінару по завершенню отримали сертифікати.

Нагадуємо, що Сумський національний аграрний університет співпрацює з всесвітньо відомим виробником сільськогосподарської техніки «Case IH» протягом 4 років. Саме завдяки «Case IH» відкрили надсучасну навчальну аудиторію на інженерно-технологічному факультеті Сумського НАУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *