26_125 лютого в Сумському національному аграрному університеті відбулось чергове засідання вченої ради.

До порядку денного було включено декілька питань, зокрема розгляд звітів деканів факультетів економіки і менеджменту та юридичного, за результатом роботи у 2018 році. Також вчена рада розглянула результати зимової сесії студентів та затвердила фінансовий звіт за минулий рік.

Декан факультету економіки і менеджменту, професор Наталія Строченко ознайомила присутніх з результатами річної роботи підпорядкованого їй підрозділу. За 2018 рік факультет збільшив набір студентів майже на 160 осіб. Є значні зрушення в науковій роботі, зокрема намітилася позитивна динаміка щодо публікації статей у наукометричних базах даних та захистах докторських дисертацій. На наступний рік факультет має досить амбітні плани і необхідні ресурси для їх реалізації.

Наступний доповідач, декан юридичного факультету професор Світлана Запара, під час свого виступу зробила акцент на тому, що головними напрямками розвитку юридичного факультету є підвищення позитивного іміджу університету, підготовка професійних кадрів, стабільний інноваційний розвиток. Факультет має значні здобутки у всіх сферах діяльності і з впевненістю дивиться в майбутнє.

Результати роботи обох факультетів були визнані вченою радою задовільними.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Валерій Жмайлов доповів про результати зимової сесії. Ознайомивши присутніх з динамікою якісної та абсолютної успішності в розрізі факультетів та результатами анонімного анкетування студентів з питань якості викладання навчальних дисциплін, він відмітив позитивну динаміку чисельності відмінників за минулий рік.

Наприкінці засідання вчена рада заслухала та схвалила фінансовий звіт університету, доповідачем по якому була головний бухгалтер Валентина Андрієнко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *