20_119 лютого спортивний комплекс Сумського національного аграрного університету наповнився духом сили, витривалості та мужності.

За ініціативи студентського самоврядування СНАУ відбулися спортивні змагання «Козацькі ігри», в яких брали участь збірні команди студентів з 8 факультетів.

Учасники боролися за звання «найсильнішого» факультету університету за декількома змагальними етапами. Серед них віджимання від полу для хлопців, стрибки на скакалці для дівчат, елементи гри в баскетбол, перетягування канату, човниковий біг та багато інших цікавих вправ.

Подолавши всі випробування, перемогу здобув факультет ветеринарної медицини, срібло отримав факультет агротехнологій та природокористування, а бронзовим призером став інженерно-технологічний факультет.

Також найгучніша, за час проведення заходу, група підтримки отримала окрему відзнаку від голови студентського самоврядування. Тож беззаперечну перемогу у цьому «конкурсі» здобули студенти факультету агротехнологій та природокористування.

Ідеєю створення заходу ділився Олександр Галушко голова студентського самоврядування Сумського НАУ: «Віддаючи велику кількість часу навчанню, наші студенти втомлюються розумово, а як відомо кращий відпочинок в такому випадку – це спорт. Ми вважаємо, що студентів потрібно агітувати займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, саме тому «Козацькі ігри» стануть традиційними щорічними змаганнями. Окремо хочемо подякувати кафедрі фізичного виховання за надану підтримку у організації цього заходу».

Нагадаємо, що студентське самоврядування вже не вперше ініціює заходи спортивного напрямку. Так, восени жителі студентського містечка Сумського національного аграрного університету зустрічали новий день бадьорою зарядкою на стадіоні в межах акції «Good morning SNAU»

Щиро вітаємо команди з перемогою! Бажаємо успіхів, нових звершень та «золотих» перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *