19_315 лютого юридичний факультет Сумського НАУ провів уже традиційний бал-маскарад, який цього року став тематичним, адже його присвятили світлому святу кохання!

Третій рік поспіль юридичний факультет Сумського національного аграрного університету проводить корпоративний бал. І цього року вечір став насиченим та динамічним: вальси, польки, бельгійка, майстер-класи від розпорядника балу, керівника АСБТ «SWAY» Юрія Сергеєва, жваві, рухливі ігри, – все це створювало неповторну та незабутню атмосферу свята.

Організатори та учасники балу підмічають, що заходи юридичного факультету привертають все більшу увагу. Тож цього року свято не залишилось без поважних гостей – учнів Сумської ЗОШ №6 та студентів Сумського коледжу СНАУ, які з радістю відвідали бал та повернулися до рідних навчальних закладів з незабутніми емоціями та приємними спогадами!

Традиційним стало підведення підсумків роботи за рік та нагородження кращих студентів факультету. Цього року кращими з кращих стали:

–         Комплексна характеристика – Костянтин Попов;

–         Художня самодіяльність (оригінальний жанр) – Аліна Цепух;

–         Художня самодіяльність (кращий вокаліст) – Ярослав Пономаренко;

–         Громадський діяч – Дар’я Авраменко.

Кульмінацією вечора стало оголошення короля та королеви балу, без яких, як відомо, не проходить жоден бал! Звання короля та королеви балу цьогоріч отримали Олександр Копиця (2 курс) та Юлія Безугла (1 курс). А ось перемогу у конкурсі на кращу маску балу виборола викладач кафедри міжнародних відносин Наталія Клєцова.

Як відомо, головною тематикою кожного балу є не що інше, як танці, тож організатори балу юридичного факультету провели конкурс «Танці з зірками», перемогу в якому здобули Олександр Копиця та Анна Мєхова.

Протягом усього вечора присутні мали змогу віддати свій голос за кращого, на їхню думку учасника бала, який стане переможцем у номінації «Глядацькі симпатій». Улюбленцем уособлення громадської думки – Амура став Назар Святець, студент 1 курсу.

Напевне, всі, кому пощастило того вечора стати учасниками балу, надовго запам’ятають унікальну атмосферу дружби, позитиву та креативності, що панувала у залі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *