17_116 лютого у стінах Сумського національного аграрного університету відбувся День відкритих дверей для школярів Сумської області.

Цьогорічне знайомство з університетом проходило у вигляді квесту, в ході якого школярі дізнавалися цікавинки про факультети та підрозділи СНАУ. Майбутні абітурієнти перевіряли овочі на присутність нітратів, воду на вміст солей, відгадували архітектурні стилі, дегустували сири, мед та іншу продукцію виготовлену в Сумському НАУ.

Також присутні мали змогу ознайомитись з діяльністю творчих колективів університету, досягненнями спортивних секцій, долучитись до вікторини «Пізнаємо світ разом» від міжнародного відділу СНАУ, а завдяки експрес-тестуванню «Майбутня професія» від виховного відділу абітурієнти визначались з напрямком подальшої спеціальності. Кафедра військової підготовки студентів запрошувала бажаючих до ознайомлення з військовим лазертаг-обладнанням для тактичної підготовки «SKIF».

Після виконання завдань, школярі отримали змогу дізнатися ще більше про наш університет. Зустріч із майбутніми абітурієнтами розпочав ректор Сумського НАУ, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН України Володимир Ладика, який наголосив: «Головними напрямками розвитку СНАУ є оновлення навчального процесу, творчий та науковий розвиток студентів, потужний зв’язок з агробізнесом та робота з іноземними партнерами. Саме завдяки плідній роботі Сумський НАУ входить до трійки лідерів серед аграрних ЗВО України протягом 5 останніх років. Запрошую вас зробити якісний крок – обрати предмети ЗНО та стати ближчим до звання успішного студента та українця».

Валерій Жмайлов проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ, ознайомив присутніх з історією університету, факультетами, спеціальностями та динамікою розвитку Сумського НАУ за останні роки. А ось про умови вступу до ЗВО у 2019 році школярів проінформував відповідальний секретар приймальної комісії Сумського національного університету Віктор Сергієнко.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак також відвідав університет та привітав гостей: «Сподіваюсь, що багато хто з вас знайде себе та вирішить пов’язати своє життя з аграрним сектором. У свою чергу, СНАУ сприятиме вашому професійному розвитку».

Звісно, не обійшлося і без подарунків для наших гостей. При реєстрації всі бажаючі отримували лотерейний квиток, що давав можливість виграти тематичні орендовані призи від СНАУ. Серед 138 учасників жеребкуванням було обрано 10 щасливчиків, які отримали пам’ятні подарунки від університету.

СНАУ – університет, двері якого завжди відкриті! Тож з нетерпінням чекаємо сьогоднішніх школярів на наступну зустріч, вже у якості студентів нашого ЗВО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *