15_1День Святого Валентина – свято любові, турботи та краси для усіх закоханих планети. Студенти СНАУ вже традиційно проводять тематичні заходи протягом тижня, присвяченому Дню Закоханих.

Найяскравішим був вечір 13 лютого, адже в цей день всі бажаючі студенти мали змогу урочисто одружитися та отримати «благословення» від Олександра Галушки – голови студентського самоврядування Сумського НАУ. До речі, існує прикмета, що закохані пари, які зіграли весілля в день Святого Валентина, отримують любов і щастя на довгі роки.

Не забули і про сором’язливих студентів нашого ЗВО, які ніяковіють перед можливістю відкрити свої почуття: 14 лютого в корпусах університету саме для них працював «Таємний купідон». «Якщо ти ніяковієш перед дівчиною чи хлопцем, що тобі подобається, то ця акція саме для тебе!» – закликала приєднатись до участі Тетяна Зелена, голова студентської профспілки СНАУ.У результаті, кожен отримав можливість відправити коханому чи коханій таємне послання!

Крім того, у цей «найлюбовніший» день студенти отримали корисні подаруночки та теплі побажання від адміністрації та студентського самоврядування університету, сховане у печиво-сюрприз.

Кажуть, що сфотографувавшись біля фотозони у День Святого Валентина стосунки наповнюються ще більшою любов’ю, а одинокі знаходять свою половинку!

Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, адже кохання – не просто почуття, а сенс нашого життя! Нехай любов і краса супроводжують його завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *