11_110 лютого в місті Тростянець Сумської області відбувся випуск другого сезону Школи естетичного виховання «Школярка – панянка».

Майже місяць 18 дівчат відвідували серію ексклюзивних майстер-класів, серед яких були уроки візажу та зачісок, стилю та краси, правильного харчування, модельної ходи справжньої вишуканої леді та багато іншого.

У день випускного учасниці продемонстрували блискуче дефіле у вечірніх сукнях та підтвердили звання витончених панянок. Усі дівчата були нагороджені сертифікатами та корисними подарунками від Сумського національного аграрного університету та спонсорів проекту – салону краси «Феєрія».

Але ж головним подарунком та почесною прикрасою для новоспечених панянок, звичайно, стала брендована Брошка, що засвідчила за випускницями Школи звання справжньої панянки!

«Школярка-панянка» це дуже крутий проект, який мотивує дівчат стати леді. Знання, що ми отримали за цей час допоможуть нам не лише у підлітковому віці, але й у майбутньому житті. Адже сучасна дівчина повинна бути впевненою у собі та мати мету, до якої треба йти», – Ілона Харечко, випускниця Школи естетичного виховання.

Оксана Заяц, одна з організаторів проекту «Школярка-панянка» у місті Тростянець також поділилися своїми думками: «Це був перший досвід проведення подібного проекту в нашому місті і завдяки підтримці Сумського НАУ організація мала високий рівень. На сьогодні, ми вже замислюємося зробити літній «beauty-camp» для дівчат, адже бажаючих з кожним днем стає все більше. Учасницям хочу побажати щоб цей проект для них не закінчувався, вони використовували знання в повсякденному житті та допомагали іншим стати краще».

Нагадуємо, що «Школярка-панянка» – освітньо-профорієнтаційний проект Сумського національного аграрного університету, у місті Тростянець Школа естетичного виховання була реалізована організацією «Молоді» та за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Сподіваємося що у наступному сезоні цього інноваційного проекту ми вже зможемо побачити наших випускниць у якості досвідчених спікерів, які зможуть не тільки навчити нових учениць, а й надихнути їх на розвиток та нові звершення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *