11_210 лютого у Києві проходив ІХ Чемпіонат України серед танцювальних колективів.

Танцюристів оцінювало професійне журі, до складу якого входили Ілона Гвоздьова – відома українська танцівниця, педагог-хореограф, учасниця телевізійного талант-шоу “Танцюють всі”, переможниця шоу «Танці з зірками» та Максим Єжов – дворазовий чемпіон України, чемпіон Азербайджану, чемпіон Туреччини зі спортивно-бальних танців, учасник талант-шоу «Танці з зірками».

Представники Сумського НАУ, учасники ансамблю сучасного бального танцю «Sway» і молодша група «SWAYchiki» вкотре гідно представили наш університет. Так, в категорії «Юніори 2» за композиції «Tango Santa Maria» та «Запали вогонь» молодша група посіла почесні перші місця та отримала звання лауреату Чемпіонату.

Також, «SWAYchiki» за композиції «Crazy flight» і «У ритмі фокстроту» узяли другі місця у категорії «Юніори 1» .

Поділилася своїми враженнями Ксенія Блюмська-Данько, одна із керівників колективу: «Перемоги на Чемпіонатах такого масштабу дарують не лише задоволення від процесу виступу, але й додають азарту суперництва. Дивлячись на виступи інших колективів, що здебільшого переважають кількістю учасників, бажання бути кращим лише збільшується і до переліку цілей додаються нові позиції!».

Вітаємо АСБТ «Sway» і молодшу групу «SWAYchiki» та їх наставників Юрія Сергеєва та Ксенію Блюмську-Данько із заслуженою перемогою! Бажаємо Вам упевнено йти вперед до нових цілей та перемог, а родина СНАУ зажди буде поруч!

Нагадаємо, що АСБТ «Sway» і молодша група «SWAYchiki» не вперше демонструють високий рівень професіоналізму, на минулому VIII Чемпіонаті України серед танцювальних колективів вони також посіли перші місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *