07_226 січня у м. Тростянець розпочався другий сезон освітнього профорієнтаційного проекту «Школярка – панянка».

Скористатися чудовою можливістю із головою поринути у навчання для справжніх леді 18 дівчат з                  м. Тростянець зобов’язані засновнику проекту Сумському національному аграрному університету, а також Управлінню молоді та спорту Сумської ОДА та організації «Молоді».

Не зважаючи на те, що школа тільки-но розпочалася, інтерес до проекту в очах учениць палає бурхливим вогнем, адже вони прекрасно усвідомлюють, що набуті під час навчання знання усе подальше життя справжніми перлинами у намисті будуть яскраво сяяти, вирізняючи наших леді поміж інших.

На перших уроках дівчата дізнались про те, як створити команду мрії, як правильно спілкуватись та взаємодіяти з оточуючими та навчились основам дефіле. Спікерами виступили засновник проекту Ксенія Блюмська-Данько та представник Сумського НАУ. Але освітній курс тільки розпочато, окрім навичок будування правильних взаємовідносин та основ модельної ходи на школярок чекають уроки косметології, кулінарії та ще багато цікавого.

Нагадаємо, що 13 листопада чарівним випускним вечором завершився перший етап проекту «Школярка – панянка». Протягом місяця дівчата відвідали низку ексклюзивних майстер-класів, серед яких були уроки візажу та зачісок, вміння влучно підбирати одяг та правильно харчуватись, навички модельної ходи, основи вальсу, полонезу та багато іншого. Набувши неповторного досвіду наші дівчатка, немов за помахом чарівної палички, перетворились на справжніх юних леді. Та найважливішим уроком для них стала благодійність, адже спікери навчали дівчаток безкоштовно, а зібрані під час проекту кошти школярки – панянки віддали онкохворим діткам. Сподіваємось, що випускниці другого сезону з ще більшим «перлинним намистом» відправляться у подальше доросле життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *