5_14 лютого відбулосязасідання старост академічних груп університету з керівництвом Сумського НАУ. Головна мета заходу – ознайомлення студентів з нововведеннями в сфері вищої освіти та обговорення питань, що виникають в процесі навчання.

На зборах були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, начальник відділу з організації виховної роботи зі студентами Ольга Божко, голова студентського самоврядування СНАУ Олександр Галушко та голова профспілки студентів та аспірантів Сумського НАУ Тетяна Зелена.

Привітавши присутніх з початком нового навчального семестру, Валерій Жмайлов розпочав свою доповідь презентацією «Сім кроків розвитку СНАУ», де надав інформацію, як змінився середній бал серед студентів СНАУ за останній рік, повідомив про успішність кращих студентів університету та заохотив старост мотивувати студентів до прагнення стати найуспішнішою групою у нашому ЗВО.

Крім того, за підсумкамизимовоїсесіїбулиоголошенісереднібали в розрізіфакультетів по курсах, якісна та абсолютна успішністьстудентів, кількістьвідмінниківвуніверситеті за весь періоднавчання.

Разом зі старостами було обговорено анкетування «Вивчення думки студентівщодоякостівикладаннядисциплін», проведене по завершеннюекзаменаційноготижнясередстудентіввсіхспеціальностей та курсів. За результатами цьогоанкетування, більшістьстудентівзадоволенаякістюнавчальнихматеріалів, рівнемкультуриспілкуваннявикладачазі студентами та оцінюютьвласнийрівеньзасвоєннязнань як високий.

Продовжилосьзасідання у формі «питання-відповідь»,коли старости малиможливістьотримативідповіді на всіхвилюючіїхпитання, якістосувалися не тількинавчального процессу, а й шляхівпокращення умов проживаннястудентів у гуртожитках.

Ольга Божко ознайомила старост груп з графіком проведення культурно-масових заходів в СНАУ на найближчий час та закликала студентів брати активну участь у культурно-масовому житті університету.

Нагадуємо, що подібні засідання вже стали традиційними для СНАУ та проводяться на початку кожного нового навчального семестру, адже це допомагає великій родині студентів Сумського НАУ тримати руку на пульсі подій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *