2_1В останній день січня в Сумському національному аграрному університеті відбулася завершальна передвиборча зустріч.

Сьогодні доповідь в.о. ректора Володимира Ладики слухали представники ветеринарного та інженерно-технологічного факультетів і факультетів харчових технологій і агротехнологій та природокористування.

Володимир Іванович розпочав зустріч промовою: «Зараз ми знаходимось на перехідному етапі, критика освіти на жаль на апогеї. Своєю роботою ми маємо довести суспільству, що ми важливі та навіть необхідні. Довести скептично налаштованій частині суспільства, що освіта працює на державу та разом із нею».

Далі до уваги слухачів був представлений звіт за період перебування на посаді ректора Сумського НАУ. За цей період в університеті були створені навчальні та наукові лабораторії європейського зразка з сучасним науковим обладнанням. СНАУ став учасником багатьох міжнародних проектів і грантів, що є підтвердженням його надійності, як міжнародного партнера. З року в рік зростають показники наукової, освітньої та фінансової діяльності. Також університет став першим поміж усіх агровишів за кількістю іноземних студентів. На даний момент у нашому ЗВО навчаються студенти із 27 країн світу.

Але усі проголошені результати, які безумовно тішать своєю впевненою позитивною динамікою, це тільки початок втілення в життя грандіозних планів. Тому сьогоднішню зустріч Володимир Ладика завершив проголошенням програми ректора на період 2019-2023 навчальних років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *