28_128 січня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання вченої ради. На початку члени вченої ради таємним голосуванням проголосували за присвоєння вченого звання доцента кафедри приватного та соціального права Вікторії Стрельник.

Базовим питанням порядку денного була доповідь проректора з наукової роботи Юрія Данька про результати наукової роботи у 2018 році та перспективи розвитку на 2019 рік. Порівняно з попередніми роками показники наукової діяльності в СНАУ помітно зросли. Як приклад, у звітному році університет заробив за допомогою наукової діяльності 12 251 000 грн, а це в 4 рази більше ніж за 2017 рік. Проректор наголосив, що у світлі майбутньої державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними науково-технічної діяльності колектив має мобілізувати усі зусилля для проходження атестації.

За результатами атестації будуть виділені три групи ЗВО:

  • група А – світовий рівень провадження наукової діяльності;
  • група Б – середній рівень провадження наукової діяльності;
  • група В – низький рівень наукової діяльності.

У своїй промові Юрій Данько детально розповів про методику оцінки наукової діяльності та необхідні дії у напрямку наукової роботи на 2019 рік від викладачів та аспірантів університету задля проходження атестації.

Декан факультету агротехнологій та природокористування Ігор Коваленко ознайомив присутніх з результатами роботи у 2018 році та перспективами розвитку факультету агротехнологій та природокористування. А Михайло Довжик, декан інженерно-технологічного факультету, розповів про результати роботи та перспективи розвитку підпорядкованого йому факультету. Обидві доповіді були визнані членами вченої ради як задовільні.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов запропонував затвердити список іменних стипендіатів. Він відмітив позитивну динаміку чисельності відмінників за минулий рік як у загально університетському масштабі, так і по кожному з факультетів окремо.

Було затверджено кандидатури студентів на призначення іменних стипендій на 2 семестр 2018-2019 н.р., а саме:

  • стипендія Президента України – Олексій Дегтярьов (АГР), Юлія Мірошниченко (ВЕТ) та Людмила Полозун (МЗД);
  • соціальна стипендія Верховної Ради України – Владислава Мачула (АРХ);
  • стипендія Верховної Ради України – Людмила Журба (ВЕТ) та Юлія Голінач (ЕТЕС);
  • стипендія ім. М.С. Грушевського – Софія Шулєпова (МАР);
  • стипендія Кабінету Міністрів України – Інна Гримайло (ЮР);
  • стипендія Голови Сумської ОДА для обдарованих студентів – Альона Заславська (АГР), Катерина Сухоставець (ХТ), Юлія Карпик (ЮР) та Карина Волкова (МО).

І наостанок відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Сергієнко виніс на розгляд вченої ради правила прийому на навчання до Сумського НАУ в 2019 році, які були підтримані колективом одноголосно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *