4_1Ось і настав цей день – день прощання магістрів ще двох факультетів з Сумським НАУ. Попереду – незвідана даль, позаду – рідні стіни агровишу.

Навчання в університеті значно відрізняється від шкільного. Багато «рожевих окуляр» абітурієнтів – мрійників щодо казкового турне у доросле життя вщент розбивається о частіше суворі реалії справжнього студентства. Встановлення відносин з одногрупниками, знаходження «золотої середини» у спілкуванні з викладачами, перші спроби творчої імпровізації на тему «Чому я не вивчив предмет, а оцінку отримати повинен», недитячі баталії за вільну конфорку в гуртожитку – це тільки декілька незначних перепон на шляху до заповітного диплому. І долаючи всі ці перешкоди, багато студентів мимоволі рахують дні до завершення «їхнього сроку» та шкодують, що неможна звільнитися від цього достроково за хорошу поведінку. Але тільки після випуску, поринувши у життя, повне справжніх дорослих проблем, вони розуміють – студентські роки були кращим періодом.

29 грудня відбулось урочисте вручення дипломів магістрам інженерно-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини.

Перші вітальні слова, побажання та настанови висловив ректор Сумського національного аграрного університету, академік Володимир Ладика. Він побажав випускникам нових звершень та перемог, щоб вони гідно несли звання випускника СНАУ.

Привітати випускників прийшли й поважні гості: директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Віктор Науменко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Петро Турчин. Олександр Маслак у своєму привітанні вказав на широкі перспективи зростання в сфері аграрного виробництва для молодого поповнення спеціалістів вищої кваліфікації магістрів механіків та енергетиків.

Факультет ветеринарної медицини випустив цього року 102 магістри спеціальностей «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», з яких диплом з відзнакою отримали:

  • Євгенія Дудник, Євгенія Катєніна, Олена Павучек, Лариса Попюк, Ірина Пунько, Юлія Сірик та Марія Ткаченко, спеціальність «Ветеринарна медицина»
  • Наталія Сацьків та Анастасія Юхно, спеціальність «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

Дипломи інженерно – технологічного факультету отримали 110 випускників спеціальностей «Енергетика» та «Агроінженерія». Диплом з відзнакою отримали:

  • Денис Саржанов, спеціальність «Енергетика»
  • Олег Лобушко, спеціальність «Агроінженерія»

Вітання, побажання, настанови, поради, квіти та усмішки – ось основні моменти цього свята. Проте сьогодні випускник повинен усвідомити успіхи, досвід і знання, набуті впродовж навчання, та з вірою у власні сили, творчі й інтелектуальні здібності торувати шлях у безмежний і неповторний життєвий простір. Диплом магістра – це фініш і водночас старт. Тож удалого вам кар’єрного старту, шановні магістри!