7_5Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло увагою і жінок Сумського національного аграрного університету. Тож сьогодні, напередодні свята, для прекрасної половини СНАУ  відбувся святковий концерт.

Зі словами привітання до жінок звернувся ректор Сумського НАУ Володимир Ладика, який висловив щирі поздоровлення всім співробітницям університету, а також привітав з днем народженнясьогоднішніх іменинниць:

– лаборанта кафедри кібернетики та інформатики Оксану Олійник;

– асистента кафедри ветсанекспертизи Анастасію Старосільську;

– лаборанта кафедри технології кормів Олену Підлісну.

Творчі колективи СНАУ підготували весняну концертну програму для найчарівніших жінок. Ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» під керівництвом Юрія Сергеєва та Ксенії Блюмської-Данько подарував усім присутнім неперевершену романтичну постановку «Кохана» за участі 19 пар, що залишило відбиток у серці кожного. 

Старша група колективу продовжила виступ з надихаючою композицією «I Believe», а молодші учасники – «SWAYchiki» підкорювали присутніх пристрасним та красивим «Тango Santa-Maria».
Студенти СНАУ Віталій Шаповал та Ліна Бабич заполонили присутніх проникливими піснями «Зови меня» та «Батькам».
Черговою родзинкою свята стало привітання від хлопців-студентів Сумського НАУ у жартівливому стилі та розчулили серця присутніх представниць прекрасної статі.

Своїми українськими запальним танцями вітали учасники народного ансамблю народного танцю «Весна» (керівник – Ольга Гетманенко). Свій весняний  настрій подарували учасники ансамблю сучасного танцю «Шарм», виконавши хореографічні композиції «TangledUp», «Сакура» та «Джаз фанк». ВА «Веселі нотки» внесли частичку своєї душі у композицію «Справжні дівчатка», що не оминуло увагу присутніх.
Чудові пісні, прекрасні танці, зворушливі виступи та позитивний настрій – ось рецепт «коктейлю» «Справжнє свято», і наші співробітниці його отримали! Присутні висловлюють подяку організаторам за прекрасно проведений час, а ми ще раз вітаємо жінок з чудовим святом добра, краси та тендітності – 8 березня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *