7_16 березня у Сумському НАУ за участі Сумської ОДА, Департаменту АПК, Сумської дослідної станції, лабораторії садівництва та виноградарства СНАУ пройшов обласний науково-практичний майстер-класс «Догляд за плодовими та ягідними культурами в умовах вирощування Сумської області».

В семінарі взяли участь представники майже усіх районів області, виробники плодових продукції, садівники. Активну участь у семінарі взяла Сумська дослідна станція садівництва та навчальна лабораторія садівництва та виноградарства СНАУ.

Доповідачі семінару надали вичерпну та актуальну інформацію щодо сучасних проблем в садівництві, методів їх рішення. Виступ керівника апарату Сумської ОДА Дмитра Олексійовича Живицького був особливо цікавим тим, хто тільки планує займатися, а також займається садівництвом. Дмитро Олексійовича наголосив на програмі щодо стратегії розвитку малого бізнесу в садівництві, яка забезпечує державну підтримку.

Практична частина семінару проходила в навчальному саду СНАУ, де був проведений майстер-клас з формування і обрізки плодових дерев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *