7_2Сумський національний аграрний університет забезпечує своїх студентів не тільки якісною освітою, а й подальшим працевлаштуванням у провідних українських лідерів АПК.

Одним з лідерів є Асоціація виробників молока, метою якої є створення, збереження, відтворення та раціональне використання племінних ресурсів вищої генетичної цінності з метою поліпшення існуючої генетичної якості тварин, підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності галузі молочного тваринництва.. Це потужний гігант, який об’єднує навколо себе найкращих фермерів, займається зоотехнічним супроводом, ринком збуту продукції та захистом прав фермера. 
Факультет ветеринарної медицини вже сьомий рік тісно співпрацює з Асоціацією виробників молока. Результатом співпраці є вивчення спеціалізованої голландської програми управління молочним стадом Юніформ – Агрі.

Суть цієї програми полягає в тому, що студенти набувають практичних навичок з реальними базами даних і після вивчення даної програми студенти отримують сертифікати та мають можливість бути працевлаштованим з достатньо високою заробітною платою в господарствах Асоціації виробників молока по всій Україні. 
СНАУ – один з перших навчальних аграрних вузів, який розпочав масштабну співпрацю по всіх напрямках з Асоціацією та регулярно вже протягом семи років бере активну участь у всеукраїнських та міжнародних молочних конгресах.

ХІІ Міжнародний молочний конгрес готовий вражає своїми масштабами, цього річ захід став ще більш технологічними, ефективними, професійними та інтернаціональними.
ХІI Міжнародний молочний конгрес – це близько 1500 учасників молочного бізнесу, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.
Під час події вітчизняні та міжнародні експерти поділилися  досвідом ведення успішного молочарства та вирішенням актуальних проблем на господарствах, говоритимуть про підсумки роботи галузі та перспективи розвитку у 2019-му.
Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій народні депутати, виступили під час круглих столів та не оминули увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва.
Під час Конгресу відбулися круглі столи для власників бізнесу та управлінців молочно-товарних ферм, на технологічній секції досвідчені практики представили новітні розробки та механізми успішного ведення молочного бізнесу.
Родзинкою заходу став Ветеринарний форум, що пройшов у рамках ХІI Міжнародного молочного конгресу та об’єднав лікарів ветеринарної медицини з усієї України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *