5_1Сучасний світ важко уявити без медіа-засобів масової комунікації, саме тому вміння знаходити достовірну інформацію, аналізувати її та робити висновки настільки потрібні молодій людині.

5 березня в Сумському національному аграрному університеті стартував проект «Media School in SNAU». Організатором проекту виступив інформаційно-профорієнтаційний медіацентр СНАУ на чолі з директором Ксенією Блюмською-Данько за підтримки Сумського міського Центру дозвілля молоді.

Протягом 10 «лекційних» днів Школа медійників буде навчати студентів основам життя медіа простору, формування власного бренду, роботі в соціальних мережах та ще багатьом цікавинкам, що э у досвіді запрошених для проекту спікерів.

Перший спікер Школи Анна Валевська засновник та редактор порталу “СпецКор” поділилась з учасниками власним досвідом роботи на медіа-платформі та детально розглянула основні функції журналістики.

«На сьогодні важливо розуміти процес створення інформації. З яких продуктів нам готують ту «кашу», яку виливають щодня через канали масової комунікації. Студентам важливо розуміти як це робиться, за якими принципами, якими інструментами, щоб знати, з чим ми маємо справу і виробляти власну «анти-отруту» – зазначила Анна.

Нагадаємо, що проект «Media School» проводиться в Сумському національному аграрному університеті вже вдруге. В минулому році ідейним засновником проекту була студентка нашого ЗВО Дар’я Кривуля, що організувала Школу за фінансової підтримки Чеського університету прикладних наук (Czech University of Life Sciences Prague), з яким СНАУ співпрацює вже декілька років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *