24_119 грудня цього року у Полтавській державній аграрній академії (ПДАА) відбулась визначна подія. На засіданні Вченої ради академії завідувачу кафедри біотехнології та фітофармакології СНАУ, доктору сільськогосподарських наук, професору Подгаєцькому було вручено диплом «Почесного професора» Полтавської державної аграрної академії.

Це високе звання присвоєно Анатолію Адамовичу за вагомий внесок у розвиток науки та організацію атестації наукових кадрів аграрної освіти.

За ініціативи професора Подгаєцького створено єдину в Україні міжвузівську спеціалізовану вчену раду при СНАУ і ПДАА. Він три роки був головою Екзаменаційної комісії з ОС «Магістр». Зважаючи на наявність у ПДАА спеціалізації «Картоплярство»,  Анатолій Подгаєцький подарував бібліотеці академії 86 примірників книг, збірників праць тощо із картоплярства. Заплановано провести курс лекцій з картоплярства.

Колеги кафедри біотехнології та фітофармакології, аспіранти, студенти вітають д.с.-г.н., професора Анатолія Адамовича Подгаєцького зі знаменною подією у житті та науковій роботі.

Анатолій Адамович не тільки науковий керівник, талановитий вчитель, авторитетний порадник і мудрий наставник, а й Взірець і Натхненник. Він дав путівку у життя не одному кандидату наук. Він щедро віддає свої знання, життєвий досвід оточуючим. Його невгамовна енергія, цілеспрямованість, креативність надихає усіх оточуючих і спонукає на досягнення нових висот. До його численних здобутків хочеться долучитися, до підкорених ним наукових висот – піднятися, до його величі як ученого – дорости.

Ваш життєвий та творчий шлях слугує та буде слугувати прикладом для численних науковців, студентів, випускників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *