21_1Викладач Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ Федір Лук’яненко отримав відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Відзнака була встановлена указом Президента України № 53/2016 з метою гідного відзначення осіб – захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

З кінця серпня до середини грудня 2015 року Федір Лук’яненко перебував у зоні АТО. Та це був не перший раз, коли він одягнув військову форму. У минулому він пройшов службу в прикордонних військах. І хоча отриманий досвід не раз стався у нагоді, в суворих умовах служби він був змушений перекваліфікуватися на артилериста.

Будучи досвідченим військовим, Федір допомагав пристосуватися до бойових умов й молодим бійцям, підтримуючи їх під час такої нелегкої та доленосної служби. Самому ж Федору Лук’яненку, окрім досвіду, додавав внутрішніх сил та впевненості браслет із синьо-жовтих стрічок, який він під час перебування на сході завжди тримав при собі. Цей оберіг йому подарували глухівські школярі ще перед відправкою з військкомату.

Не зважаючи на всі труднощі, які довелось пройти мужньому бійцю в зоні АТО, сам він не вважає себе героєм, адже, за його словами, захищати свою Батьківщину – це обов’язок кожного справжнього чоловіка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *