29_228 грудня у стінах Сумського національного аграрного університету відбувся одночасно радісний та сумний захід: магістри біолого – технологічного факультету, факультету економіки і менеджменту та будівельного факультету отримали дипломи, які незабаром стануть підтвердженням їхньої плідної праці протягом усіх студентських років.

Позаду курсові та завдання, безсонні ночі та здані екзамени, сесія та хвилювання, боротьба за стипендію – усе, що колись здавалось вкрай важливим, сьогодні викликає лише ностальгічну посмішку.

У залі молодіжно – розважального центру Сумського НАУ пролунав гімн університету. З щирими привітаннями та словами настанов і порад на майбутнє до випускників звернувся в.о. ректора СНАУ Володимир Ладика, а також декани факультетів та завідувачі кафедр. Вони наголосили, що університет пишається досягненнями наших студентів і з гордістю випускає висококваліфікованих фахівців та професіоналів своєї справи.

Дипломи біолого – технологічного факультету одержали 38 магістрів спеціальностей «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Кінологія» та «Технологія виробництва та переробки молока та м’яса». Диплом з відзнакою отримала:

  • Марина Бубер, спеціальність «Технологія виробництва та переробки молока та м’яса»

Факультет економіки і менеджменту цього року випустив 115 магістрів спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Регіональний менеджмент», «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування». 7 з них – дипломи магістра та Міжнародний сертифікат університету прикладних наук Ваєенштефан-Тріздорф за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а 9 – дипломи з відзнакою, які отримали:

  • Тетяна Панкова, спеціальність «Маркетинг»
  • Андрій Баранік, спеціальність «Облік і оподаткування»
  • Дар`я Кириченко, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • Богдана Загорулько, Анна Усик, Вікторія Євченко, Віта Паливода, Олена Сідакова та Вікторія Ярошенко, спеціальність «Менеджмент»
  • Іван Грищенко, Дарина Гайдабура, Владислав Ганнич, Яна Підгайко, Наталія Пунько, Денис Саржанов та Олександр Третьяк, спеціальність «Публічне управління та адміністрування»

116 магістрів будівельного факультету денної та заочної форми навчання отримали дипломи за спеціальностями «Промислове та цивільне будівництво» та «Архітектура». Доречі, випуск магістрів – архітекторів у Сумському НАУ відбувся вперше.

Урочиста музика, магістерські мантії, отримання дипломів, сльози щастя на очах… Тепер вони вже не студенти, за їхніми спинами пройдені етапи, здобута найкраща освітня підготовка у стінах університету, отриманий безцінний досвід та вміння самостійно приймати важливі рішення.

Любі випускники! Щиро вітаємо з завершенням навчання та бажаємо впевнених кроків на подальшому життєвому шляху! Згадуйте з посмішкою та теплом ваші студентські роки, не забувайте свою Alma mater і з гордістю промовляйте: «Я випускник СНАУ!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *